Õunamahl

Piesta õunatooted said alguse õunamahlast. Piesta õunamahl on segu erinevatest õunasortidest. 2017. aasta saagist pakume nii mahemahla kui ka tavalisest Eesti taluõuntest pressitud mahla. Mahl on pastöriseeritud, säilib toatemperatuuril.
 Piesta õunamahl on saadaval nii klaaspudelis kui ka mugavas kraaniga pakis (bag-in-box). Kuna täismahl on väga toitev, soovitame janu kustutamiseks lahjendada mahla veega.

Vürtsikas õunajook

Piesta vürtsikas õunajook on valmistatud õunamahlast, millele on lisatud pisut vett ja rafineerimata roosuhkrut ning maitsestatud peotäie soojendavate vürtsidega (ingverijuur, kaneelikoor, roheline kardemon, nelk). Vürtsikas õunajook on mõeldud soojalt joomiseks, pakkudes vaheldust tavapärasele punasele glögile. Vürtsikat õunajooki võib lahjendada veega või kangestada alkoholiga vastavalt oma maitsele, tujule ja seltskonnale. Pastöriseeritud, säilib toatemperatuuril.

Õunaäädikas

Aeglaselt kääritatud naturaalne õunaäädikas on valmistatud maheõuntest, kääritatud aeglaselt ning on maheda maitsega, äädikhappe sisaldus ca 2%.  Piesta õunaäädikas sobib nii salatikastmetesse kui ka organismi turgutamiseks ja puhastamiseks.

Õunastroop

Stroop on hollandikeelne sõna, mis tähendab siirupit. Piesta õunastroop’i idee ja retsept ongi pärit Hollandist, kus analoogset toodet süüakse traditsiooniliselt pannkookidega. Meetaolise konsistendiga Piesta õunastroop sobib hästi juustumoosiks ning kastmete ja marinaadide komponendiks.

Õunasiirup õrna mündiga

Piesta õunamahlale rafineerimata suhkru lisamisega valmib õunasiirup, millele annab mõnusalt jahutava maitse Põhjala Teetalu münt. Naturaalsest kokteilisiirupist saab edukalt valmistada koduse limonaadi, samuti sobib see näiteks õuna-mojito ning teiste segujookide maitsestamiseks.

Müügikohad

Piesta õunatooteid saab osta:

Pärnus Taluturu poest Pärnu Keskuses; 

Tartus Kaubamaja Toidumaailmast ja Lõunakeskuse Taluturu poest; 

Tallinnas Stockmannist, Tallinna Kaubamaja Toidumaailmast, Kadriorus NOP kohvik-kauplusest ja suurematest Rimi kauplustest, kus on Talu Toidab osakond

Piesta õunamahla ja/või vürtsikat õunajooki serveerivad Pärnus kohvikud Piccadilly ja Tänav; Tallinnas kohvik Sesoon, kohvik Grenka ja kõik Reval Café kohvikud.

Ostusoovi korral võtke palun ühendust [email protected] või tel 5089 589.