Majutus

Aktuaalne info seoses eriolukorraga – kuna tegu on eraldiseisva hoonega, kus korraga viibivad ainult ühed kliendid, olete oma perega teretulnud! Kõigi turvalisuse huvides on kogu külastus kontaktivaba ning aktsepteerime ainult ühe broneeringu nädalas, et erinevate majutujate vahele jääks piisav ajaline distants.

Piesta Kuusikaru talu puhkemaja Vändra metsas Pärnumaal on hubane peatuskoht ühele perele või väikesele sõpruskonnale. Sobib perepuhkuseks, aja maha võtmiseks ning aastaringseks majutuskohaks Soomaa piirkonnas matkajatele.

Pärnu jõe kaldal asuvas kaasaegses puhkemajas on majutuskohti maksimaalselt 5 inimesele.

Puhkemaja esimesel korrusel on valgusküllane elutuba ning mugavad pesuruumid sh avar duširuum, eraldi wc ja puuküttega saun. Laia voodiga (160 cm) magamistuba asub teisel korrusel. Teise korruse trepihallis on lahtikäiv diivanvoodi (160 cm) ja samuti on esimese korruse elutoas väiksem lahtikäiv diivanvoodi (140 cm).

Puhkemajas ei ole kööginurka, küll aga külmkapp, mikroahi ja veekeedukann. Lisaks on võimalus kasutada õues olevat söegrilli. Samuti on majas olemas toidunõud. 

Puhkemaja külalistel on võimalik tutvuda Piesta Kuusikaru talu ajaloo ja väiketootmisega ning talutooteid kaasa osta.

Aktuaalne info seoses eriolukorraga – ekskursioonid ei ole praegu võimalikud, küll aga saab kontaktivabalt kaasa osta talutooteid.

Lähiümbruse peamisteks vaatamisväärsusteks on C.R. Jakobsoni talumuuseum Kurgjal ja Soomaa rahvuspark, aktiivselt vaba aega veeta soovijatele sobivad kanuumatkad Pärnu jõel ja kõigil Soomaa jõgedel ning põnev on uudistada Tori-Jõesuu Siidritalu ning Maarjakase talu savikoja tegemisi. Ca 45-minutilise autosõidu kaugusel on nii Pärnu kui Viljandi linn ning reisiseltskonna huvidest sõltuvad võimalikud sihtkohad Lottemaa, Tahkuranna golfiväljak, Allikukivi veinimõis ja Jaanihanso siidrivabrik.

P.S. Oluliselt suuremas mahus majutust ja ka toitlustust pakuvad Soomaa piirkonnas: